• +6980397777
  • tessthchess@gmail.com

Προκρίσεις Μαθητικού 2016

Προκρίσεις Μαθητικού 2016

Οι προκρίσεις στην τελική φάση των μαθητικών πρωταθλημάτων 2016, με τις μέχρι σήμερα δηλώσεις επιθυμίας διαμορφώθηκαν ως εξής :

ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΜΑΘΗΤΙΚΟΥ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥ ΣΚΑΚΙΟΥ 2016

Α/Α ΟΜΑΔΑ -ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1)  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ :

1. ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΘΩΔΗ ΗΛΙΑ – ΓΛΥΚΕΡΙΑ
3. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
4. ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
5. ΨΙΛΟΒΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΑ

2) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΡΑΠΤΟΥ :

1. ΤΖΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2. ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3. ΨΩΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
4. ΠΑΠΟΥΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ

3) 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ :

1. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΒΑΓΓΕΛΑΣ ΦΑΝΗΣ
4. ΒΑΓΓΕΛΑ ΕΒΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ

ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΜΑΘΗΤΙΚΟΥ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥ ΣΚΑΚΙΟΥ 2016

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΠΡΟΚΡΙΣΗ
1 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΛΥΚΕΙΟ 2ος ΑΤΟΜΙΚΟ
2 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Β΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1ος ΑΤΟΜΙΚΟ
3 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΕΦΡΑΙΜ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 2ος ΑΤΟΜΙΚΟ
4 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 3ος ΑΤΟΜΙΚΟ
5 ΧΑΤΖΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1η ΑΤΟΜΙΚΟ
6 ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1ος ΑΤΟΜΙΚΟ
7 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 2ος ΑΤΟΜΙΚΟ
8 ΔΑΛΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ 27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 3ος ΑΤΟΜΙΚΟ
9 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 2η ΑΤΟΜΙΚΟ
10 ΜΠΙΖΟΥΛΑ ΝΕΦΕΛΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 4η ΑΤΟΜΙΚΟ
11 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 3ος ΑΤΟΜΙΚΟ
12 ΨΙΛΟΒΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 7ος ΑΤΟΜΙΚΟ
13 ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΟΜΑΔΙΚΟ
14 ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΟΜΑΔΙΚΟ
15 ΘΩΔΗ ΗΛΙΑ – ΓΛΥΚΕΡΙΑ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1η ΑΤΟΜΙΚΟ
16 ΔΕΡΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 2η ΑΤΟΜΙΚΟ
17 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1η ΑΤΟΜΙΚΟ
18 ΒΑΓΓΕΛΑ ΕΒΙΝΑ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 4η ΑΤΟΜΙΚΟ
19 ΔΡΙΣΤΕΛΛΑΣ ΝΕΟΚΛΗΣ 43ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Γ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1ος ΑΤΟΜΙΚΟ
20 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 37ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Γ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 3ος ΑΤΟΜΙΚΟ
21 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 4ος ΑΤΟΜΙΚΟ
22 ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1ος ΑΤΟΜΙΚΟ
23 ΨΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΡΑΠΤΟΥ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 3ος ΑΤΟΜΙΚΟ
24 ΑΥΓΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΟΦΑΔΩΝ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1η ΑΤΟΜΙΚΟ
25 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 37ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Α΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1ος ΑΤΟΜΙΚΟ
26 ΒΑΓΓΕΛΑΣ ΦΑΝΗΣ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 3ος ΑΤΟΜΙΚΟ
27 ΠΛΑΚΙΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1η ΑΤΟΜΙΚΟ
28 ΨΩΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΡΑΠΤΟΥ ΝΗΠΙΑ 1ος ΑΤΟΜΙΚΟ
29 ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΡΑΠΤΟΥ ΝΗΠΙΑ 2ος ΑΤΟΜΙΚΟ

agmichali
agmichali

Διαχειριστής ιστοσελίδας Τ.Ε.Σ.Σ.Θ.