• +6980397777
  • tessthchess@gmail.com

Προκρίσεις Μαθητικού 2016

Προκρίσεις Μαθητικού 2016

ΤΕΣΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Γνωρίζεται ότι έληξε η προθεσμία υποβολής δηλώσεων συμμετοχής στην Τελική Φάση του Μαθητικού Πρωταθλήματος. Τυχόν παραλείψεις και διορθώσεις να επισημανθούν στα mail tessthchess@gmail.com και info@tessth.gr έως 10-4-2016. Τα Σχολεία και οι μαθητές που προκρίθηκαν και θα συμμετάσχουν είναι τα κάτωθι:

ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΜΑΘΗΤΙΚΟΥ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥ ΣΚΑΚΙΟΥ 2016

Α/Α

ΟΜΑΔΑ -ΣΧΟΛΕΙΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ

  1. ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  3. ΨΙΛΟΒΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  4. ΘΩΔΗ ΗΛΙΑ – ΓΛΥΚΕΡΙΑ
  5. ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΑ

ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΜΑΘΗΤΙΚΟΥ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥ ΣΚΑΚΙΟΥ 2016

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΑΞΗ

ΠΡΟΚΡΙΣΗ

1 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΛΥΚΕΙΟ 2ος ΑΤΟΜΙΚΟ
2 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Β΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1ος ΑΤΟΜΙΚΟ
3 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΕΦΡΑΙΜ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 2ος ΑΤΟΜΙΚΟ
4 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 3ος ΑΤΟΜΙΚΟ
5 ΧΑΤΖΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1η ΑΤΟΜΙΚΟ
6 ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1ος ΑΤΟΜΙΚΟ
7 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 2ος ΑΤΟΜΙΚΟ
8 ΔΑΛΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ 27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 3ος ΑΤΟΜΙΚΟ
9 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 2η ΑΤΟΜΙΚΟ
10 ΜΠΙΖΟΥΛΑ ΝΕΦΕΛΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 4η ΑΤΟΜΙΚΟ
11 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 3ος ΑΤΟΜΙΚΟ
12 ΨΙΛΟΒΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 7ος ΑΤΟΜΙΚΟ
13 ΘΩΔΗ ΗΛΙΑ – ΓΛΥΚΕΡΙΑ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1η ΑΤΟΜΙΚΟ
14 ΔΕΡΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 2η ΑΤΟΜΙΚΟ
15 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1η ΑΤΟΜΙΚΟ
16 ΒΑΓΓΕΛΑ ΕΒΙΝΑ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 4η ΑΤΟΜΙΚΟ
17 ΔΡΙΣΤΕΛΛΑΣ ΝΕΟΚΛΗΣ 43ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Γ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1ος ΑΤΟΜΙΚΟ
18 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 37ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Γ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 3ος ΑΤΟΜΙΚΟ
19 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 4ος ΑΤΟΜΙΚΟ
20 ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1ος ΑΤΟΜΙΚΟ
21 ΨΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΡΑΠΤΟΥ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 3ος ΑΤΟΜΙΚΟ
22 ΑΥΓΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΟΦΑΔΩΝ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1η ΑΤΟΜΙΚΟ
23 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 37ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Α΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1ος ΑΤΟΜΙΚΟ
24 ΒΑΓΓΕΛΑΣ ΦΑΝΗΣ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 3ος ΑΤΟΜΙΚΟ
25 ΠΛΑΚΙΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1η ΑΤΟΜΙΚΟ
26 ΨΩΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΡΑΠΤΟΥ ΝΗΠΙΑ 1ος ΑΤΟΜΙΚΟ
27 ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΡΑΠΤΟΥ ΝΗΠΙΑ 2ος ΑΤΟΜΙΚΟ

 

 

agmichali
agmichali

Διαχειριστής ιστοσελίδας Τ.Ε.Σ.Σ.Θ.