• +6980397777
  • tessthchess@gmail.com

Πανελλήνιο Μαθητικό Πρωτάθλημα 2017 (Προκρίσεις)

Πανελλήνιο Μαθητικό Πρωτάθλημα 2017 (Προκρίσεις)

Τ.Ε.Σ.Σ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΡΟΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΙ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΜΑΘΗΤΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2017

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΡΟΚΡΙΣΗ

1

Οικονομίδης Σάββας

Λύκειο

Απ’ ευθείας

2

Κουτσιούμπας Χαράλαμπος

Λύκειο

Απ’ ευθείας

3

Πρωτοψάλτης Παναγιώτης

Λύκειο

Επιλαχών

4

Θεοδοσίου Σωτηρία

Λύκειο

Απ’ ευθείας

5

Γιαννάκου Βασιλική

Λύκειο

Επιλαχούσα

6

Συμεωνίδης Θεόφιλος

Γ΄ Γυμνασίου

Απ’ ευθείας

7

Αντωνίου – Τραγούδας Ιωάννης

Γ΄ Γυμνασίου

Απ’ ευθείας

8

Καλαμπούκας Κων/νος

Γ΄ Γυμνασίου

Επιλαχών

9

Λίλα Μελίνα

Γ΄ Γυμνασίου

Απ’ ευθείας

10

Κουκοβίνος Βίκτωρ

Β΄ Γυμνασίου

Απ’ ευθείας

11

Ζγουλέτας Ιωάννης

Β΄ Γυμνασίου

Απ’ ευθείας

12

Φωτιάδης Λάζαρος

Β΄ Γυμνασίου

Επιλαχών

13

Χατζίρη Αικατερίνη

Β΄ Γυμνασίου

Απ’ ευθείας

14

Τοζάρου Ιφιγένεια

Β΄ Γυμνασίου

Επιλαχούσα

15

Ραφτόπουλος Εμμανουήλ

Α΄ Γυμνασίου

Απ’ ευθείας

16

Τσιγαρίδας Βασίλειος

Α΄ Γυμνασίου

Απ’ ευθείας

17

Τσαρσιταλίδης Κων/νος

Α΄ Γυμνασίου

Επιλαχών

18

Μπιζούλα Νεφέλη

Α΄ Γυμνασίου

Απ’ ευθείας

19

Παπαναγιώτου Αργυρώ

Α΄ Γυμνασίου

Επιλαχούσα

20

Φωτιάδης Νικόλαος

ΣΤ΄ Δημοτικού

Απ’ ευθείας

21

Γιαννακός Δημήτριος

ΣΤ΄ Δημοτικού

Απ’ ευθείας

22

Πινακούλας Δημοσθένης

ΣΤ΄ Δημοτικού

Επιλαχών

23

Δερέκα Κωνσταντίνα

ΣΤ΄ Δημοτικού

Απ’ ευθείας

24

Θώδη Ηλία – Γλυκερία

ΣΤ΄ Δημοτικού

Επιλαχούσα

25

Δεληγιάννης Αλέξανδρος

Ε΄ Δημοτικού

Απ’ ευθείας

26

Παπαναγιώτου Δημήτριος

Ε΄ Δημοτικού

Απ’ ευθείας

27

Τζίκας Αθανάσιος

Ε΄ Δημοτικού

Επιλαχών

28

Ραφτοπούλου Κωνσταντίνα

Ε΄ Δημοτικού

Απ’ ευθείας

29

Ξυνού Αποστολία

Ε΄ Δημοτικού

Επιλαχούσα

30

Δριστέλλας Νεοκλής

Δ΄ Δημοτικού

Απ’ ευθείας

31

Τζαμτζής Σάββας

Δ΄ Δημοτικού

Απ’ ευθείας

32

Ριζογιάννης Δημήτριος

Δ΄ Δημοτικού

Επιλαχών

33

Ζγουλέτα Ευταξία

Δ΄ Δημοτικού

Απ’ ευθείας

34

Ράπτη Αναστασία

Δ΄ Δημοτικού

Επιλαχούσα

35

Τσαρσιταλίδης Χρήστος

Γ΄ Δημοτικού

Απ’ ευθείας

36

Δημητριάδης Ευάγγελος

Γ΄ Δημοτικού

Απ’ ευθείας

37

Πατρίκος Δημήτριος

Γ΄ Δημοτικού

Επιλαχών

38

Τσακανίκα Δανάη

Γ΄ Δημοτικού

Απ’ ευθείας

39

Κοντζέ Μαγδαληνή

Γ΄ Δημοτικού

Επιλαχούσα

40

Βαγγέλας Φάνης

Β΄ Δημοτικού

Απ’ ευθείας

41

Μιχάλης Νικόλαος

Β΄ Δημοτικού

Απ’ ευθείας

42

Καράγιωργας Παύλος

Β΄ Δημοτικού

Επιλαχών

43

Πλακιά Ναταλία

Β΄ Δημοτικού

Απ’ ευθείας

44

Πέτση Αναστασία

Β΄ Δημοτικού

Επιλαχούσα

45

Φλέρης Χρήστος

Α΄ Δημοτικού

Απ’ ευθείας

46

Ψωμάς Απόστολος

Α΄ Δημοτικού

Απ’ ευθείας

47

Χαρίλας Νικόλαος

Α΄ Δημοτικού

Επιλαχών

48

Βουτσελά Γεωργία

Α΄ Δημοτικού

Απ’ ευθείας

49

Αλεξάκος Κων/νος

Νηπιαγωγείο

Απ’ ευθείας

50

Μπιντάκας Ερωτόκριτος

Νηπιαγωγείο

Απ’ ευθείας

51

Ζγουλέτας Ηλίας

Νηπιαγωγείο

Επιλαχών

Οι προκριθέντες Μαθητές θα πρέπει να επιβεβαιώσουν τη συμμετοχή τους το αργότερο έως 20/3/2017 στα mail info@tessth.gr και tessthchess@gmail.com. Οι επιλαχόντες (έως και την 8η θέση) μπορούν να δηλώσουν επιθυμία αναπλήρωσης έως 22/3/2017 στις ίδιες διευθύνσεις.

agmichali
agmichali

Διαχειριστής ιστοσελίδας Τ.Ε.Σ.Σ.Θ.